LT | EN
 • x2_small

  UAB „Rukola“ yra viena pirmaujančių didmeninės prekybos bendrovių Baltijos šalyse, kuri specializuojasi importuodama bei išpilstydama griežtus kokybės standartus atitinkantį maistinį augalinį aliejų ir yra pelniusi prekybos tinklų bei didžiųjų maisto gamintojų pripažinimą. Kruopščiai atsirinkdami tiekėjus ir tikrindami kokybę kiekviename gamybos etape, galime užtikrinti itin aukštą mūsų galutinės produkcijos kokybę.


  UAB „Rukola“ gali pasiūlyti visą paslaugų paketą nuo aliejaus išpilstymo iki norimo prekės ženklo sukūrimo su privačia etikete. Įnoringus klientus patenkinsime gausiu taros pasirinkimu, o išrankiesiems galime padėti sukurti originalią PET butelio formą. Tiems, kurie nenori kurti privačios etiketės prekės ženklo – galime pasiūlyti vieną iš daugelio savo aliejaus prekės ženklų.Pagrindinės aliejaus rūšys, su kuriomis dirbame: rafinuotas dezodoruotas saulėgrąžų aliejus, nerafinuotas saulėgrąžų aliejus, rafinuotas dezodoruotas rapsų aliejus, rafinuotas dezodoruotas sojų aliejus, įvairių aliejų mišiniai, kurie naudojami kepti ir gruzdinti. Asortimente turime ir fasuotos produkcijos, ir sveriamo aliejaus.

  x_small


  Mūsų įmonėje dirba profesionalus kolektyvas, kuris atsakys į sudėtingiausius klausimus ir padės įgyvendinti įvairius projektus, atitinkančius kliento poreikius.
 • x2_small

  Specializuodamasi siaurame maistinio aliejaus asortimente UAB „Rukola“ itin kruopščiai atsirenka tiekėjus, kad galėtų užtikrinti aukštą galutinės produkcijos kokybę ir klientus tenkinančią kainą.

  Perkame didelius kiekius sveriamo aukštos kokybės rafinuoto rapsų, saulėgrąžų, sojų ir nerafinuoto saulėgrąžų aliejaus. Norėdami įsitinkinti, ar aliejus atitinka standartus ir keliamus reikalavimus – kruopščiai tikriname kiekvieną siuntą.
 • x2_small

  2013 m. ženkliai išaugo UAB „Rukola“ eksportas į Baltijos ir Skandinavijos šalis, Centrinę ir Vakarų Europą. Gavusi paklausimą iš kitų šalių, mūsų įmonė pateiks konkurencingus pasiūlymus, padės išspręsti klientui rūpimus logistikos ir kitus su aliejaus užsakymais susijusius klausimus.UAB „Rukola“ investuoja į vadybos kokybę bei rūpinasi ją įrodančiais sertifikatais. Įmonėje buvo atliktas maisto saugos vadybos sistemos priežiūros auditas ir suteiktas BRC sertifikatas – Global Standard for Food Safety Issue 6 (BRC Pasaulinis maisto saugos standartas 6 leidimas).

  Įmonė nuolatos dalyvauja maisto produktų parodose, kuriose pristato savo produkciją, veiklą, aptaria bendradarbiavimo galimybes su užsienio partneriais. Pagrindinės lankomos parodos yra „Anuga“ (Vokietija), SIAL (Prancūzija). UAB „Rukola“ taip pat dalyvauja gegužės mėnesį vykstančioje tarptautinių prekių ženklų parodoje PLMA (Olandija), kur galima rasti įmonės stendą Lietuvos įmonių paviljone.

  x_small